Spartakiady

Wierzymy, że integracja pracowników Wodociągów Płockich i Przyjaciół z otoczenia naszej Spółki to klucz do naszego sukcesu.

Wspólne spędzanie czasu stwarza wspaniałą okazję do rozmów, zabawy i  wzajemnego poznawania się.
Pozwala nam spojrzeć na siebie i swoich współpracowników z innej perspektywy.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z naszych imprez!

 

Spartakiada 2017

 

W dniach 01-03 września 2017 w Częstochowie odbyła się XXVII Ogólnopolska Spartakiada Pracowników Wodociągów i Kanalizacji im. Tadeusza Jakubowskiego.

Nie udało nam się niestety przywieźć medalu, ale byliśmy blisko… - już rozpoczęliśmy treningi do następnej Spartakiady.

W ogólnej klasyfikacji nasza drużyna zajęła 29 miejsce. Należy zaznaczyć, iż w tegorocznej Spartakiadzie brało udział 56 reprezentacji.

 

  

 

 

Spartakiada 2016

W dniach 26-28 sierpnia 2016 w Wałbrzychu odbyła się XXVI Ogólnopolska Spartakiada Pracowników Wodociągów i Kanalizacji im. Tadeusza Jakubowskiego. Nasza 24 osobowa drużyna jak co roku godnie reprezentowała Spółkę. Gratulujemy szczególnie Adrianowi Rozworze (Wydział Kanalizacji) za zajęcie I miejsca w konkurencji "Bieg na 60m".

W ogólnej klasyfikacji zajeliśmy 37 miejsce. Na tegorocznej Spartakiadzie brało udział 66 reprezentacji w sumie rekorodowa ilośc 2tys. osób.

Serdecznie gratulujemy całej drużynie.

GALERIA

 

Spartakiada 2015

W dniach 28-30 sierpnia 2015 w Poznaniu odbyła się XXV Ogólnopolska Spartakiada Pracowników Wodociągów i Kanalizacji im. Tadeusza Jakubowskiego.

Ilona Zawadzka (Wydział Głównego Mechanika) zajęła II miejsce w konkurencji „Zjazd na oponie kobiety”.

Jacek Żołek (Wydział Sieci Wodociągowej) zajął III miejsce w konkurencji „Ergometry wioślarskie mężczyźni”.

W ogólnej klasyfikacji nasza drużyna zajęła 24 miejsce. Należy zaznaczyć, iż w tegorocznej Spartakiadzie brały udział 64 reprezentacje.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, pokonanym w sportowej rywalizacji życzymy dalszego czerpania przyjemności z aktywnego spędzania czasu wolnego i zapału w pokonywaniu własnych barier.

 

Spartakiada 2014

W dniach 29-31 sierpnia 2014 w Łodzi odbyła się kolejna już XXIV Ogólnopolska Spartakiada Pracowników Wodociągów i Kanalizacji im. Tadeusza Jakubowskiego.

Nasza drużyna jak co roku godnie reprezentowała Spółkę.

Maciej Olszewski (Dział Informatyki) wraz z Pawłem Strzegowskim (Wydział Oczyszczalni Ścieków) zajęli I miejsce w konkurencji „Strzelanie” – drużynowo.

Dodatkowo Maciej Olszewski zajął II miejsce w konkurencji „Strzelanie” – indywidualnie.

W ogólnej klasyfikacji zajęliśmy 19 miejsce. Należy zaznaczyć, iż w tegorocznej Spartakiadzie brało udział 59 drużyn. 

Spartakiada 2013

XXIII Ogólnopolska Spartakiada Pracowników Wodociągów i Kanalizacji im. Tadeusza Jakubowskiego

Nasza reprezentacja jak co roku godnie reprezentowała spółkę. Informujemy iż w konkurencji  „Wyścig rowerem wodnym” Marcin Woźniak (Wydział Sieci Wodociągowej) i  Maciej Kowalski (Wydział Sieci Kanalizacyjnej ) wywalczyli  srebrny medal.

 

 

 

 

Spartakiada 2008

W dniach 16-18.05.2008 roku w Kołobrzegu odbyła się XVIII OGÓLNOPOLSKA SPARTAKIADA PRACOWNIKÓW WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI im. Tadeusza Jakubowskiego.

W klasyfikacji generalnej zajęliśmy 39 miejsce.

 

Zdjęcie pochodzi ze strony XVIII Ogólnopolskiej Spartakiady Pracowników Wodociągów i Kanalizacji. Więcej zdjęć oraz szczegółowe wyniki na stronie organizatora www.spartakiada.mwik.kolobrzeg.pl

GRATULUJEMY!


Może chciałbyś zobaczyć jeszcze: