Konkurs Fotograficzny „Płocczanka Prosto z kranu w codziennym życiu mojej rodziny”

Obchodzimy dziś niezwykle istotne święto dla każdego mieszkańca Ziemi- Światowy Dzień Wody. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest „docenianie wody”, które w dobie pandemii nabiera szczególnego znaczenia. Nie możemy zapominać przecież, że mycie rąk jest nadal podstawowym orężem do walki z koronawirusem.

Woda jest dobrem, z którego korzystamy każdego dnia w różnoraki sposób, ale czy faktycznie doceniamy jej obecność w naszym codziennym życiu? Czy w czasach gdy blisko 2 mld ludzi na świecie nie ma dostępu do czystej i bezpiecznej wody, możliwość codziennego odkręcania kranu z którego wartkim strumieniem płynie woda zdatna do picia powinno się traktować jako oczywistość? Czy może jednak należy rozpatrywać to w kategorii szczęścia, a nawet przywileju?

Obchody Światowego Dnia Wody potraktujmy jako okazję do refleksji nad rolą wody w naszym codziennym życiu i do podejmowania działań służących lepszemu, zrównoważonemu gospodarowaniu tym najcenniejszym zasobem.

Gorąco zachęcamy Was do wzięcia udziału w organizowanym przez „Wodociągi Płockie” Sp. z o.o. konkursie fotograficznym pod hasłem „Płocczanka prosto z kranu w codziennym życiu mojej rodziny”.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia ilustrującego hasło konkursu i przesłaniu go drogą mailową na adres konkurs@wodociagi.pl do dn. 11.04.2021 r. do godz. 23:59. Z pośród nadesłanych zdjęć wybierzemy trzy, które opublikujemy na naszym profilu Facebookowym, a ich autorów nagrodzimy rodzinnymi zestawami gadżetów, dzięki którym będą mogli zabierać ze sobą Płocczankę prosto z kranu dokądkolwiek będą się udawać. 😊

Pliki do pobrania:

Konkurs fotograficzny- zgody RODO.pdf
Regulamin konkursu Płocczanka prosto z kranu w codziennym życiu mojej rodziny.pdf
Zgoda opiekuna prawnego Małoletniego uczestnika konkursu.pdf