Praca w Wodociągach

Spółka Wodociągi Płockie od początku istnienia troszczy się o zrównoważony rozwój organizacji, wysoką wagę przykładając do budowy zespołu i rozwoju zatrudnianych osób. Wartość człowieka stawiamy na pierwszym miejscu, umożliwiając swym pracownikom realizację zawodowych i osobistych pasji oraz dbając o pozytywną atmosferę pracy.

Wiemy, iż umiejętności zawodowe i doświadczenie zyskuje się z czasem. Dlatego cenimy pracowników, którzy są z nami od lat. Dbając o stabilność, pragniemy tworzyć środowisko pracy, w którym rozpocząwszy zawodową drogę można kroczyć nią nawet do okresu emerytalnego.

Spółka „Wodociągi Płockie” Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko Brygadzista sieci wod-kan w Wydziale Sieci Kanalizacyjnej w Maszewie

Wymagania:

  • udokumentowane – minimum 4-letnie doświadczenie na w/w lub podobnym stanowisku pracy (w firmach wykonawczych lub eksploatacyjnych),
  • wykształcenie min. zawodowe – mile widziane kierunkowe,
  • czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej, projektów i schematów,
  • samodzielność podczas wykonywania powierzanych prac, sumienność, odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • dobra organizacja pracy,
  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu instalacji sanitarnych,
  • samodzielne wykonywanie instalacji w systemach: uszczelkowych, zaciskowych, gwintowanych, skręcanych, zgrzewanych i montażu armatury,
  • umiejętność zarządzania personelem pomocniczym brygady,
  • umiejętność wykonywania prób i pomiarów instalacji,
  • umiejętność organizacji materiałów, sprzętu i narzędzi do montażu,
  • prawo jazdy kat. B.
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętność prawidłowego montażu rurociągów pod niwelator,
  • umiejętność prawidłowego montażu studni,

Zadania:

  • nadzór nad podległą brygadą w trakcie wykonywania prac przy budowie i eksploatacji sieci oraz przyłączy kanalizacyjnych,
  • montaż sieci i przyłączy kanalizacyjnych,
  • udział w pracach awaryjnych na sieciach kanalizacyjnych,
  • wykonywanie prac remontowych w studniach kanalizacyjnych,
  • nadzór i dbałość o powierzony sprzęt,
  • reprezentowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • raportowanie wszelkich zagrożeń mogących wpływać na niedotrzymanie terminu robót.
  •  zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług,

Oferujemy:

  • stabilne i uczciwe warunki pracy (umowa o pracę, pełny etat),
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • niezbędne szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV do siedziby Spółki „Wodociągi Płockie”

Sp. z o.o. lub przesłanie na adres e-mail: kadry@wodociagi.pl

Spółka „Wodociągi Płockie” Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko Monter sieci wod-kan – operator przepompowni/Młodszy monter sieci wod-kan w Wydziale Sieci Kanalizacyjnej

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. zasadnicze, kierunkowe (budowlane, mechaniczne, elektryczne),
  • znajomość obsługi komputera,
  • praca w systemie równoważnym,
  • znajomość branży sanitarnej, mechanicznej, elektrycznej,

Mile widziane:

  • znajomość podstaw elektrotechniki,
  • znajomość zasad sterowania maszyn i urządzeń opartych na sterownikach PLC,
  • podstawowa umiejętność wykonywania robót budowlanych,
  • samodzielne wykonywania instalacji w systemach: uszczelkowych, zaciskowych, gwintowanych, skręcanych, zgrzewanych i montażu armatury,
  • czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej, projektów i schematów.

Zadania:

  • obsługa przepompowni ścieków,
  • udział w pracach awaryjnych na sieciach kanalizacyjnych ciśnieniowych i podciśnieniowych,
  • wykonywanie prac eksploatacyjnych maszyn i urządzeń  przepompowni sieciowych,
  • wykonywanie prac konserwacyjnych związanych z utrzymaniem ruchu obiektów przepompowni sieciowych,
  • reprezentowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

 Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV do siedziby Spółki „Wodociągi Płockie” Sp. z o.o. lub przesłanie na adres e-mail: kadry@wodociagi.pl

W przypadku prowadzonej rekrutacji ogłoszenie o naborze zostanie zamieszczone na naszej stronie internetowej w zakładce „O firmie – kapitał ludzki.”