Wykaz zbiorników


Wykaz zbiorników bezodpływowych w Aglomeracji Płock według stanu na 31.03.2023 r

Lp.LokalizacjaNumer działki
OSIEDLE CIECHOMICE
1Ciechomicka 74
2Ciechomicka 66575
3Ciechomicka 79272
4Ciechomicka 83237
5Ciechomicka 91 (tartak)279/1
6Ciechomicka 103293
7Ciechomicka 142490/1
8Ciechomicka 144486/2, 486/3
9Ciechomicka 144/A486/3
10Ciechomicka 176332
11Janówek 4513
12Janówek 10528
13Janówek 18/A906
14Miętowa 18229
15Piwna 12597
16Stawowa 8911
17św. Siostry Faustyny 6519
18św. Siostry Faustyny 8518
19Tęczowa 39849
OSIEDLE GÓRY
20Ciechomicka 1132
21Gajowa 11454/2
22Góry 22458/1
23Góry 34A180/2
24Góry 60193
25Jaworowa 10295
26Kutnowska 5120/1
27Kutnowska 6A361/9
28Kutnowska 6B361/12
29Kutnowska 16386/1
30Kutnowska 24225
31Kutnowska 26226
32Łącka 15/A209/10
33Łącka 22205/41
34Łącka 27212
35Parkowa 9347
36Przytulna 1262
37Ruczajowa 4176/2
38Ruczajowa 19178/7
39Ruczajowa 46176/8
40Semestralna 19217/7
41Semestralna 23215
42Wrzosowa 13375
OSIEDLE BOROWICZKI
43Bałtycka 153689/26
44Białowieska 141989
45Cedrowa 2A2324/13, 2324/14
46Cedrowa 452197
47Cedrowa 722667/11
48Cisowa 62304
49Gmury 11662/3
50Gmury 221610
51Gościniec 81419/2
52Gościniec 361418/15
53Grabowa 362275
54Grabówka 511325/4
55Grabówka 771413/15
56Harcerska 48/B1446/1
57Harcerska 641464
58Harcerska 932077/4
59Harcerska 107/C2076/3, 2076/5
60Harcerska 1112103
61Korczaka 81584/2
62Korczaka 12/A1534/2
63Lipowa 182359
64Lipowa 212340
65Lubuska 111822
66Łowicka 101960
67Odległa 72439
68Odległa 92434
69Odległa 112440
70Odległa 13/A2442
71Odległa 13/B2441
72Pocztowa 81749
73Pocztowa 141744
74Pocztowa 221779
75Pocztowa 272430
76Pocztowa 281799/1
77Pocztowa 301800/1
78Pocztowa 312461
79Podgórze 8/A2571/3, 2571/5
80Podlaska 41532
81Podlaska 51523
82Powiśle 231798/1
83Rybna 21755
84Warmińska 21463/13
85Warmińska 81446/18
86Warmińska 81446/10
87Warmińska 8/B1446/11
88Warmińska 8/C1446/12
89Warmińska 8/D1446/13
90Warmińska 8/E1446/16
91Warmińska 8/F1446/15
92Wiejska 122041
93Zarzeczna 191725
94Zarzeczna 211718
95Zarzeczna 231727
96Zarzeczna 271731
97Zarzeczna 331738/1 i 1738/2
OSIEDLE IMIELNICA
98Brzoskwiniowa 58865/8
99Harcerska 51103
100Harcerska 351196
101Harcerska 37/B1198/2
102Harcerska 391199/2
103Harcerska 462001/1
104Harcerska 792046
105Kasztanowa 141168/6
106Kasztanowa 27
107Kątowa 251039
108Leszczynowa 61160
109Leszczynowa 7/A1185
110Leszczynowa 8/A1161/1
111Leszczynowa 13A1189/3
112Lisia 1/A2524/3
113Łamana 11037/2
114Łamana 21031
115Łamana 15954/1
116Majowa 11116/2, 1116/3
117Orzechowa 43836/9
118Orzechowa 49836/7
119Parcele 132566/1
120Prosta 331081
121Sielska 51264/2
122Sielska 22993/3
123Skrajna 321207
124Skrajna 411279
125Skrajna 481220, 1284/2
126Szpacza 11/A2527/11
127Śliwowa 3858/1
128Widna 2/A812/3
129Widna 13816/9
130Widna 15 
131Wiśniowa 10917
OSIEDLE PODOLSZYCE POŁUDNIE
132Swojska 14/A623/9
133Swojska 34535/4
OSIEDLE PODOLSZYCE PÓŁNOC
134Boryszewska 4253
135Graniczna 15/A 
136Graniczna 15/C 
137Dziewiarska 5176/6
138Dziewiarska 5/A176/4
139Dziewiarska 7177/1
140Synów Pułku 35619/8
141Żyzna 8100/10, 100/3
OSIEDLE WYSZOGRODZKA
142Bukowa 51454
143Chabrowa 28334
144Fabryczna 211255
145Filtrowa 23643
146Górna 181023
147Górna 51655
148Górna 77714/2
149Graniczna 54700
150Jodłowa 91269
151Jodłowa 111267/1
152Kalinowa 9/1188
153Kalinowa 21214
154Kalinowa 23254
155Kalinowa 44482/2
156Letnia 13708
157Malinowa 8A611/1
158Maneżowa 10416/1
159Norbertańska 2844, 846, 852, 849, 850
160Ośnicka 8/D1016/9
161Paśniki 61356
162Paśniki 71374
163Paśniki 91375
164Południowa 11352
165Południowa 31355
166Poprzeczna 6967
167Rzeczna 70434
168Sadowa 211336
169Słoneczna 4/D871
170Słoneczna 24/C1445/6
171Słoneczna 611317
172Słoneczna 70962
173Studzienna 9329
174Studzienna 12274
175Urocza 3938
176Wesoła 18911/2
177Wesoła 19898
178Widok 10883/14
179Widok 12883/13
180Wiślana 7977
181Wspólna 3694/1
182Wspólna 5685
183Wodna 5/A608
184Wyszogrodzka 36/11214, 1215/2
185Wyszogrodzka 401349
186Wyszogrodzka 89A148/2
187Wyszogrodzka 91/B152
188Wyszogrodzka 118366/4
189Żytnia 9667
190Żytnia 10/A683
191Żytnia 11666
OSIEDLE MIĘDZYTORZE
192Graniczna 29/C73/5
193Graniczna 29/E73/7
194Graniczna 30/121/2
195Graniczna 30/F22/15
196Graniczna 3431/28
197Graniczna 3649/3
198Graniczna 53/C173/6, 173/5, 173/9, 173/10
199Graniczna 53173/14
200Graniczna 61/1387
201Oksińskiego 411
202Oksińskiego 610/1
203Oksińskiego 1115/26
204Otolińska 165/1
205Otolińska 185/6
206Otolińska 18/A14
207Otolińska 18/C16/10
208Otolińska 18/F8
209Otolińska 2428/3
210Wilgi 1113/5
211Wilgi 1313/4
212Wilgi 1513/3
213Zagajnik 1615/10
OSIEDLE TRZEPOWO
214Otolińska 29161/1
215Otolińska 29161/2
216Targowa 359/1, 59/2
217Targowa 792/1
218Targowa 993/1
219Targowa 43 157/4
220Zbożowa 15/A3644/6
221Zbożowa 19260
OSIEDLE KOLEGIALNA
222Plac Obrońców Warszawy 4836
223Rybaki 71049/1
OSIEDLE DWORCOWA
224Dworcowa 10B610
225Dworcowa 44635/12
OSIEDLE KOCHANOWSKIEGO
226Bielska 42103/1
227Bielska 61100/13
228Chopina 11133
229Chopina 27313/2
230Chopina 35319
231Chopina 41/1328
232Chopina 48/C420
233Kochanowskiego 50100
234Lotników 2D15
OSIEDLE STARE MIASTO
235Bielska 23A237/3
236Kawieckiego 1/A851/4,7,8
OSIEDLE  MIODOWA
237Kazimierza Wielkiego 38/C 
238Kazimierza Wielkiego 38/D171
OSIEDLE SKARPA
239Słodowa 4/A694/68
240Kredytowa 35318
OSIEDLE WINIARY
241Dobrzyńska 5695
242Szpitalna 14/C506/6
243Szpitalna 14/D506/6
244Szpitalna 17594,608
245Szpitalna 21610/3
246Szpitalna 38467/21
247Traktowa 5/B506/2
248Maszewska 25 
OSIEDLE KOSTROGAJ
249Kostrogaj 1362/8
250Kostrogaj 14/A72/2
251Kostrogaj 14/B71/2, 71/1
252Kostrogaj 1824/1
253Kostrogaj 2515/4, 15/5
254Przemysłowa 30 57/19-21
255Wiadukt 124/2, 25

Wykaz przydomowych oczyszczalni ścieków (poś) w Aglomeracji Płock według stanu na 31.03.2023 roku

Lp.LokalizacjaNumer działki
OSIEDLE GÓRY
1Łącka 14205/4
2Nowoosiedlowa 11469
OSIEDLE BOROWICZKI
3Bałtycka 223689/20
4Bałtycka 253689/31
5Bałtycka 113689/24
6Chełmińska 123689/12
7Gościniec 121418/31, 1418/32
8Gościniec 681354/14
9Małopolska 293688/8
OSIEDLE IMIELNICA
10Leszczynowa 81161/2
11Orzechowa 24/A822/9, 822/10
OSIEDLE WINIARY
12Traktowa 11498/3